Dwa wyróżnienia dla PRCN w konkursie Złote Spinacze

1/3/20241 min read

two awards for the best product in the world
two awards for the best product in the world
Rok 2023 przyniósł PRCN dwie prestiżowe nagrody w konkursie Złote Spinacze, wyróżniając naszą firmę wśród rekordowej liczby 482 zgłoszeń. Projekty „Bezpieczny Szpital to Bezpieczny Pacjent” oraz „Jednym Tchem – prawo do domowego leczenia pod respiratorem” zyskały uznanie, zdobywając odpowiednio brązowy i srebrny spinacz.

PRCN został uhonorowany brązowym spinaczem w kategorii Advocacy i Public Affairs za projekt „Bezpieczny Szpital to Bezpieczny Pacjent” oraz srebrnym spinaczem w kategorii Issue Management i Komunikacja Kryzysowa za „Jednym Tchem – prawo do domowego leczenia pod respiratorem”. Te wyróżnienia symbolizują nasze zaangażowanie w ważne społeczne i zdrowotne inicjatywy, umacniając naszą pozycję jako liderów w branży.

Projekt „Bezpieczny Szpital to Bezpieczny Pacjent" skupiał się na poprawie standardów bezpieczeństwa w szpitalach. Zainicjował ogólnopolskie badanie dotyczące implementacji dyrektyw unijnych w polskich szpitalach, które doprowadziło do wprowadzenia zmian w ustawie o jakości w opiece zdrowotnej.

Kampania „Jednym Tchem – prawo do domowego leczenia pod respiratorem" miała na celu wsparcie pacjentów wymagających opieki długoterminowej z użyciem respiratora. Działania te zapobiegły ograniczeniom w świadczeniach wentylacji domowej planowanym przez NFZ, jednocześnie podnosząc świadomość społeczną i angażując miliony Polaków w poprzez media i spotkania z decydentami.Nasza agencja było też partnerem Gali konkursu Złotych Spinaczy oraz kategorii konkursowej Medycyna i zdrowie.